top of page

Šis jaukus, nuostabioje vietoje įsikūręs, namelis tai viskas ko reikia ramiam ir kokybiškam poilsiui prie ežero. Mes įsikūrę Staigūnų kaime, 13 km nuo Lazdijų. Namelis turi visus būtinus privalumus - pilnai įrengtą virtuvę sujungtą su valgomuoju, du miegamuosius su šešiomis miegamomis vietomis, vonios kambarį, sauną, saulės kambarį ir visų svečių pamėgtą privačią lauko terasą su vaizdu į Dusios ežerą. Namelis turi atskirą įėjimą. Namelio svečiai gaus visas teises naudotis namelio privalumais, patalynę ir rankšluosčius. Taip pat turės prieigą prie ežero, galės naudotis lauko tinkliniu, stovyklaviete ir pasiirstyti valtimi. 

 

Mes visuomet pasiruošę padėti atsakyti į klausimus, nurodyti artimiausius prekybos centrus, parūpinti visą informaciją apie šalimais esamus turistų traukos centrus ir asmeniškai pamėgtas vietas. Pasiimkite dviračius, kelionė aplink ežerą jus maloniai nustebins.

 

Mūsų tikslas, kad mūsų svečiai jaustųsi kaip namuose, todėl kuriame jaukią aplinką. Laukiame šeimų, draugų ir visų išsiilgusių gamtos ir atokvėpio.

Namelyje yra:

2 miegamieji

6 miegamos vietos

1 pilnai įrengta virtuvė

1 valgomasis

1 vonios kambarys su dušu ir WC

1 pirtis

1 saules kambarys

 

Teritorijoje rasite:

1 lauko terasą

1 valtį skirtą pasiirstymui + gelbėjimosi ratas ir liemenės

1 stovyklavietę prie ežero

1 lauko WC

1 tinkliniui skirta vietą

1 futbolo vartus

1 meškerę žvejoti prūde

bottom of page