top of page

Ačiū, kad susidomėjote apsistojimu “Namelyje prie Dusios”

 

Mūsų nuostabioje vietoje įsikūręs namelis randasi Lazdijų rajone, Staigūnų kaime, prie Dusios ežero. Čia daug erdvės, kuri Jums suteiks ramybę bei poilsį.

 

Šalia Jums skirto namelio yra gyvenamasis namas, kuriame gyvena šeimininkai, todėl iškilus klausimams prašome kreiptis į juos. Bet mes stengsimės Jūsų privatumo netrikdyti, todėl suteiksime Jums erdvės. Jei nenorėsite bendrauti tiesiogiai, prašome rašyti žinutę mums per FB, Instagram “Namelis prie Dusios” arba Airbnb platformą ir mes atsakysime. 

Prašome naudotis visais namelyje siūlomais patogumais ir įranga. Mes Jums parūpinsime švarią patalynę ir rankšluoščius. Taip pat čia rasite pilnai įrengtą virtuvę: indus ir stalo įrankius, indų plovimo mašiną, skalbimo mašiną. Paieškojus rasite ir kavos bei arbatos. Lauko terasa kviečia atsipalaiduoti ir pasigrožėti nuostabia Lietuvos gamta ir Dusios ežeru. Drąsiai vaikščiokite po mūsų apylinkes, tik nenuklyskite pas kaimynus. Iki ežero vos keliasdešimt žingsnių, galite maudytis, plaukioti valtimi, irklentėmis ar vandens dviračiu, degintis ant liepto, ar užkurti laužą stovyklavietėje. 

 

Beja, pas mus iš krano vanduo yra geriamas, tik primename, kad visas vanduo atkeliauja iš mūsų šulinio, tad pasistenkite naudoti atsakingai ir tausokite mūsų gamtos išteklius. 

 

Taip pat prašome nepalikti savo maisto šaldytuve, mes dėkingi už gerus norus, bet tikrai nieko nepanaudosime :) Taipogi, prieš išvykstant, prašome sudėti visus panaudotus indus į indaplovę ir nepalikti kriauklėje, būsime dėkingi.

 

Norintiems šiek tiek aktyviau praleisti laiką mes namelyje paliksme keletą stalo žaidimų, lauke yra tinkliniui skirta vieta, futbolo vartai. Už papildomą mokestį galite pasimėgauti pirtimi ar kubilu šaltesnį vakarą. Norintiems pakeliauti po apylinkes, mes pateiksime žemėlapį su lankytinomis vietomis. 

 

Čia erdės daug ir ji atvira, tad bus nesunku pastebėti žaidžiančius vaikus ar bėgiojančius augintinius. Būkite atsakingi už savo augintinių veiksmus, neleiskite šuniukų su šlapiomis pėdutėmis ant baldų ir sutvarkykite jų tualeto reikalus lauke :)

Primename saugoti save ir savo artimuosius, tad be priežiūros nepalikite savo mažųjų. Už nelaimingus atsitikimus namelyje ar jo teritorijoje mes neatsakome. 

Prašau atkreipkite dėmesį be mūsų žinios ir išankstinio susitarimo į teritoriją negali atvykti neregistruoti žmonės. Namelyje ir jo teritorijoje gali būti tik tiek žmonių kiek registravote. Jei kažkas pasikeitė, prašome mums pranešti dėl papildomo asmens nakvynės ir atsiskaityti vietoje. 

Tvarkingi augintiniai priimami.

 

Svečių laukiame nuo 14:00 val.

Prašome savo Namelio svečių išsiregistruoti iki 12:00 val. 

 

Visiems linkime gero poilsio ir laukiame susitikimų :) 

bottom of page